خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

تماس بگیرید

آگهی استخدام سازمان تعزیرات حکومتی سال ۹۵

  • ارسال شده: دی ۱۵, ۱۳۹۵ ۱۲:۰۸ ب٫ظ
  • انقضاء: 42 روز, 14 ساعت

توضیحات بیشتر

خبر ۱۲ دی ۹۵: ۷۰۰ نفر در سازمان تعزیرات حکومتی جذب می شوند (منبع: خبرگزاری ایرنا)

معاون توسعه، مدیریت و منابع انسانی سازمان تعزیرات حکومتی کشور گفت: ۷۰۰ نفر برای منصب قضاوت جذب سازمان تعزیرات حکومتی می شوند.

۷۰۰ نفر در سازمان تعزیرات حکومتی جذب می شوند
به گزارش ایرنا جواد فرشباف ماهریان یکشنبه در آیین تودیع و معارفه مدیرکل تعزیرات حکومتی هرمزگان افزود: ۳۵۰ نفر در سال جاری و ۳۵۰ نفر دیگر نیز در سال ۹۶ جذب این سازمان می شوند.
وی تصریح کرد که فرآیند جذب ۳۵۰ نفر از حدود مهر ماه آغاز شده که تا مدتی دیگر خاتمه می یابد.
فرشباف ماهریان با بیان اینکه ۳۵۰ نفر دیگر نیز سال آینده با برگزاری آزمون جذب خواهند شد، ادامه داد: براساس برنامه ریزی صورت گرفته این ۷۰۰ نفر دارای تحصیلات تکمیلی کارشناسی ارشد خواهند بود.
وی اضافه کرد: تقویت هرچه بیشتر نیروهای انسانی تعزیرات حکومتی در استان منتهی به افزایش کارایی و اثربخشی فعالیت ها در راستای وظایف ذاتی تعزیرات حکومتی می شود.
معاون توسعه، مدیریت و منابع انسانی سازمان تعزیرات حکومتی کشور خاطر نشان کرد: این امر نیز به نوبه خود منجر به بهبود مبارزه با قاچاق کالا و ارز ، تقویت احساس امنیت اقتصادی برای تولید کنندگان و واردکنندگان قانونی کالا می شود.
فرشباف ماهریان یادآورشد: با توجه به جایگاه ویژه هرمزگان در مبارزه با قاچاق کالا و ارز، تقویت منابع انسانی اداره کل تعزیرات حکومتی استان دارای اهمیت خاصی بوده و نگرش ویژه ای نسبت به این اولویت وجود دارد.
در پایان این مراسم سید مرتضی مدنی فدکی به عنوان مدیرکل جدید تعزیرات حکومتی هرمزگان معرفی و از زحمت های روح الله آبداریان مدیرکل سابق تعزیرات حکومتی هرمزگان تقدیر شد.

شناسه آگهی : 277586cb462246d8

گزارش مشکل

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

ارسال نظر